Johan Scott diptyk

Johan Scott diptyk
Johan Scott diptyk

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

SCOTT, Johan (född 1953): Utan titel - diptyk, signerad och daterad på baksidan Johan Scott 1990, olja på plastduk, inramade tillsammans 88,5x126 cm, (vardera 88,5x63 cm)
Proveniens:
Galleri Gunnar Olsson, Stockholm
Galleri Eklund, Umeå

272274

2014-11-13