Fred Andersson oljemålning
2014-10-26
272263
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERSSON, Fred (1921-1989): Demonstration, signerad Fred Andersson, olja på duk uppfodrad på pannå, 24x30 cm