Kurt Lindon oljemålning
2014-10-26
272262
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDON, Kurt (född 1910): "Från Skeppsholmen", signerad Lindon, daterad a tergo1967, olja på pannå, 20x33 cm