Göran Folcker oljemålning
2014-10-26
272259
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FOLCKER, Göran (1920-2000): Komposition, signerad Folcker, olja på duk, ca 35x24 cm