Joh-E Franzén färglitografi

Joh-E Franzén färglitografi
Joh-E Franzén färglitografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

FRANZÉN, John-E (född 1942): Ulrikas Indian, signerad, daterad och numrerad JEF 1998, 152/250, färglitografi, 46x58 cm

272194

2014-11-13