Hugo Öfverström oljemålning
2014-10-26
272129
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÖFVERSTRÖM, Hugo (1900-73): Motiv från Bohuslän, signerad H Öfverström, olja på pannå, 46x55 cm