Vitrinskåp England
2014-10-21
272118
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, dekor av intarsia höjd 190, 112x34 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Smärre fanérskador och sprickor.