Vaser cloisonné Kina
2014-11-01
272111
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VASER, 1 par, Kina, 1900-talets första hälft, cloisonné på koppar, dekor av drakar, höjd ca 18 cm
Skador och lagningar