Edvin Ollers oljemålning
2014-10-26
272093
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Grönskande landskap, signerad och daterad E.Ollers-43, olja på duk uppfodrad på pannå, 22x31 cm