Theo Tobiasse litografi
2014-10-25
272062
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): Komposition, signerad Theo Tobiasse, 18/200, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm