Nadezda Streltsova oljemålning
2014-10-25
271999
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland, född 1973): Pioner, signerad och daterad atergo Streltsova 2010, olja på duk, 70x80 cm