Nadezda Streltsova oljemålning
2014-10-25
271997
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad och daterad Streltsova 2014, olja på duk, 80x50 cm