Göran Folcker oljemålning
2014-10-25
271971
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOLCKER, Göran, (1920-2000): Komposition, signerad och daterad Folcker-67, olja på duk, 61x45 cm