Gunnar Nordström blandteknik
2014-10-25
271952
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORDSTRÖM, Gunnar (född 1921): Abstrakt komposition, signerad och daterad G Nordström-68, blandteknik på papper, 45x62 cm, i mapp