Gunnar Nordström oljemålning
2014-10-25
271950
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDSTRÖM, Gunnar (född 1921): "Sousse", signerad och daterad G Nordström-67, olja på duk, 58x57 cm