Torsten Renqvist etsningar
2014-10-25
271938
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RENQVIST, Torsten (1924-2007): (3) Kompositioner, signerade och daterade, etsningar, varierande mått
Oramade