Bestick sterlingsilver
2014-10-21
271923
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BESTICK, 63 dlr, sterlingsilver, bestående av: 3 matskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 5 soppskedar, 12 dessertskedar, 12 skedar, fiskkniv, 5 smörknivar, samt ett udda bestick, totalvikt exkl. knivar ca 1800 g
Bucklor samt slitage, med monogram F