Stig Jonzon oljemålning
2014-10-25
271894
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JONZON, Stig (1913-87): Birger Jarls Torn, Stockholm, signerad och daterad Stig Jonzon 1953, olja på duk, ca 41x32 cm