Ellen Jolin akvarell
2014-10-24
271856
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOLIN, Ellen (1854-1939): Hovshallar, signerad och daterad E Jolin 1885, akvarell, ca 25,5x32,5 cm