Bengt O Abrahamsson oljemålning
2014-10-24
271852
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ABRAHAMSSON, Bengt O (född 1924): Torghandel, signerad Bengt O Abrahamsson, olja på duk, ca 33x41 cm