Virginia Larsson akvarell
2014-10-24
271845
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARSSON, Virginia (1844-1893): Kvinna vid brunn, signerad Virginia Larsson Granada, akvarell, ca 36x26 cm