Lage Lindell litografi
2014-10-24
271828
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, signerad Lage Lindell, 57/87, färglitografi, 77x105 cm
Fläckar. glas saknas