Jesper Christiansen akryl
2014-10-24
271810
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CHRISTIANSEN, Jesper, (Danmark född 1955), Stilleben med krukväxter, signerad och daterad a tergo november 2000, akryl och gesso på duk, 60x50 cm