Theo Tobiasse färglitografi
2014-10-24
271780
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): "La mariée joue du violon", signerad Theo Tobiasse, färglitografi, 52/175, 65x50 cm