Lars Eje Larsson färglitografi
2014-10-24
271756
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARSSON, Lars Eje (född 1954): Komposition med figurer, signerad Lars Eje Larsson, färglitografi, 117/195, 54x39 cm