Bordsskedar Rosenholm
2014-10-20
271754
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSSKEDAR, 12 st, silver, Rosenholm, GAB, Stockholm, 1950-60-tal, total vikt ca 504 g
Smärre bruksslitage