Bordslampor Kina
2014-10-19
271753
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-tal, Kina, porslin, total höjd med träsockel och skärm, ca 60 cm
Smärre slitage/fläckar