Ask soapstone
2014-10-20
271751
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASK, soapstone, Kina, 18/1900-tal, reliefdekor med motiv av slända och blommor,
PROVENIENS: En svensk privatsamling från "Apoteksgården" i Karlstad
Smärre nagg