Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BARSKÅP, 1900-tal, Kina, kinesiserande dekor med infällda figurer, fällbar skiva, hjulförsedd, höjd 112, 91x46, total längd 182 cm
Bruksslitage, låspinne saknas
271745
2014-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här