Skåp Kina
2014-10-19
271738
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, 1900-tal, Kina, svartmålat med förgylld dekor, höjd 130, 110x40 cm
Nyckel fiins, nyckel bussningar saknas, slitage