Marie Andersson C-print

Marie Andersson C-print
Marie Andersson C-print
Marie Andersson C-print
Marie Andersson C-print

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000 SEK

ANDERSSON, Marie (född 1962): Portal, signerad, daterad och numrerad på baksidan Marie Andersson 2004, 2/5, C-print, 121x121 cm
Proveniens:
Galleri Magnus Åklundh, Malmö

271703

2014-11-13