Bordspendyl Frankrike
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BORDSPENDYL, Frankrike, 1800-talets andra hälft, urtavlan märkt Paris, fodral i zink och svart sten, höjd ca 58
Kuntoraportti
Nyckel l saknas, smärre skador., pendel ej original
271630
Päivämäärä:
2014-10-19