Peter Dahl färglitografi
2014-10-24
271628
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Hommage à Garibaldi Lindberg, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 67x47 cm, oramad