Staffan Hallström blandteknik
2014-10-24
271611
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): "Kungen och hans krigare vinkar av vassbåtarna", monogramsignerad och daterad -53, blandteknik, ca 30x36 cm