John Jon And akvarell
2014-11-08
271581
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): Ung modell IV, akvarell, stämpelsignerad, 62x55 cm