Sandro Chia etsning
2014-10-19
271575
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHIA, Sandro (Italien född 1946): Figur, signerad och daterad 80, etsning, 64x48 cm
Fuktskada i vänster nedre hörn, vågigt blad