Glasmålning Kina 1800-tal
2014-10-18
271545
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GLASMÅLNING (Kina, 1800-tal): Interiör med figurer, 49x33 cm
Skador