Leif Tjerned serigrafier
2014-10-24
271535
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TJERNED, Leif (född 1942): (2) "Promenaden", resp City lights", signerade Leif Tjerned 225/360 resp 12/90, serigrafi, 62,5x 45 resp 50x70 cm
Marginaler med skador