Vaser Japan
2014-10-18
271478
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Japan , 1900-tal, dekor av tranor vid Mount Fuji, höjd 30 cm
Obetydligt slitage