Peter Dahl färglitografier
2014-10-23
271442
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2) Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, litografier, ca 25x42 resp 24x45 cm