Peter Dahl färglitografier
2014-10-23
271441
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2) Figurscener bl a Fredmans Epistel 57, signerade Peter Dahl, färglitografier, ca 41x28 resp 42,5x29 cm