Peter Dahl litografier
2014-10-23
271440
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2) Figurscener, signerad Peter Dahl, färglitografi, vardera ca 28,5x41 cm