Peter Dahl figurkomposition
2014-10-23
271438
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och daterad Peter Dahl -78, färglitografi, ca 37x28 cm