Fredrik Isberg akvarell Dockorna å Djurg:n
2014-12-08
271432
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ISBERG, Fredrik (1846-1904): "Dockorna å Djurg:n", monogramsignerad FI, akvarell, 10x15,5 cm