Stig Claesson färglitografi
2014-10-23
271431
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Afrikansk stadsvy, signerad och daterad Stig Claesson -84, numrerad 140/150, färglitografi, ca 40x63 cm