Peter Dahl litografier
2014-10-23
271413
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2) Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, litografier, ca 28,5x41 resp 29x42 cm