Peter Dahl litografier
2014-10-23
271410
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2) Fredmans Epistlar nr 48 och 70, signerade Peter Dahl, färglitografier, vardera ca 27,5x42 cm