Ryno Friberg oljemålning
2014-10-23
271394
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRIBERG, Ryno (född 1920): Nakenstudie, signerad och daterad Ryno -42, olja på pannå, ca 55x38 cm
Pannån slagen