Fredrik Isberg akvarell Vid Engelbrechtsgatan
2014-11-02
271386
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ISBERG, Fredrik (1846-1904): "Vid Engelbrechtsgatan", monogramsignerad FI, akvarell, ca 10x15,5 cm