Skål silver 1800-tal
2014-10-17
271384
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅL på fot, silver, Gustaf Fredrik Richter, Stockholm omkring 1800-talets mitt, årsstämpel otydlig, höjd 16, diameter 16 cm, vikt ca 250 g
Mindre bucklor